Hayaliala

"Bir Düşün İçinde Bir Düş"

Kuruluş Tarihimiz 21/12/2012

Hayallerin gelis yolu ilm-i Ledun,  “Ledünnî bilgi” ; Fikrî, zihnî ve de düşünce temrinleriyle elde edilen bir bilgi türü olmayıp, taraf-ı ilahî'den gelir. Bu bilgi türünde akış, eserden müessire, vicdandan vücuda değil, müessirden esere, vücüddan vicdana doğrudur. “Ledünnî bilgi” bir keşf işi olduğundan, “keşf” kavramıyla da alakalıdır. Hatta çoğu zaman bu iki kavram birbirinin yerine de kullanılır.


Keşf  “perdenin açılması demektir. Tasavvuf kavramı olarak anlamı ise gerek vücûd ve gerekse şühûd açısından; yani gerek görmek suretiyle, gerekse idrak yoluyla perdelerin arkasındaki gizli manalara ve gerçeklere muttali olmaktır. Kur’an’da insanın gözünden gaflet perdesi kalkıp (keşf), basiretle kainata baktığında çok ince bazı sırlara aşina olabileceğine işaret edilmiştir.


Hayaliala ne yapar; Benim için her yeni proje ve iş fırsatı, alımlı, özgün ve büyüleyici birşeyler üretmek için birer sınavdır. Başlangıçtan sonuca  kadar her zaman sizlerle yakından çalışır, etkinliklerinizin  tasarımından, üretiminden, kurulumundan, icrasına kadar en ince  ayrıntıları paylaşarak yol alırım. Tüm sektörler ile çalışırım ve geniş bir yelpazedeki  pazarlama disiplinlerini kapsayacak vizyonel (gelecegi hayal edebilen)  işler yaparım. Kendimi yaratıcılık  sanatına adadım, ve haklı olarak da yenilikçi yaklaşımlarım, mantıklı bütçelerim ve başarılı sonuçlarım ile gurur duymaktayım. Yaptığım tüm işlerde odaklandığım nokta; gerçek, elle tutulur sonuçlar sunmaktır.


Siz de rakiplerinizden sıyrılmak ve projenizin başarısı  kadar akıllarda ve gönüllerde kalıcı anılar oluşturmak istiyorsanız,  rahatlayın çünkü doğru adrestesiniz. Hadi şimdi senkronize olalım. 


" Sic Mvndvs Creatvs Est." ◾⚖️◽ Hermes Trismegistus


Projeler

image6
image7
image8
image9
image10