Kuruluş Tarihimiz 21/12/2012

Hayallerin gelis yolu ilm-i Ledun, “Ledünnî bilgi”, fikrî, zihnî ve de düşünce temrinleriyle elde edilen bir bilgi türü olmayıp, taraf-ı ilahîden gelir. Bu bilgi türünde akış, eserden müessire, vicdandan vücuda değil, müessirden esere, vücüddan vicdana doğrudur. “Ledünnî bilgi” bir keşf işi olduğundan, “keşf” kavramıyla da alakalıdır. Hatta çoğu zaman bu iki kavram birbirinin yerine de kullanılır.


Keşf  “perdenin açılması” demektir. Tasavvuf kavramı olarak anlamı ise gerek vücûd ve gerekse şühûd açısından; yani gerek görmek suretiyle, gerekse idrak yoluyla perdelerin arkasındaki gizli manalara ve gerçeklere muttali olmaktır. Kur’an’da insanın gözünden gaflet perdesi kalkıp (keşf), basiretle kainata baktığında çok ince bazı sırlara aşina olabileceğine işaret edilmiştir.


Hayaliala ne yapar; Bizim için her yeni proje ve iş fırsatı, alımlı, özgün ve büyüleyici birşeyler üretmek için birer sınavdır. Başlangıçtan sonuca  kadar her zaman sizlerle yakından çalışır, etkinliklerinizin  tasarımından, üretiminden, kurulumundan, icrasına kadar en ince  ayrıntıları paylaşarak yol alırız. Tüm sektörler ile çalışırız ve geniş bir yelpazedeki  pazarlama disiplinlerini kapsayacak işler yaparız. Kendimizi yaratıcılık  sanatına adadık, ve haklı olarak da yenilikçi yaklaşımlarımız, mantıklı  bütçelerimiz, ve olağanüstü sonuçlarımız ile gurur duymaktayız. Yaptığımız tüm işlerde odaklandığımız nokta; gerçek, elle tutulur sonuçlar sunmaktır.


Siz de rakiplerinizden sıyrılmak ve projenizin başarısı  kadar akıllarda ve gönüllerde kalıcı anılar oluşturmak istiyorsanız,  rahatlayın çünkü doğru adrestesiniz. Projeler